top of page
dreamstime_xl_27857820.jpg

moc świadomej obecności
            z magdaleną janicką  awakening astrology lAb

Bądź sobą. 

Wszyscy inni są już zajęci.

Oscar Wilde

O mnie

W oferowanych sesjach astrologii ewolucyjnej, bazuję  przede wszystkim na podejściu Stevena Forresta i łączę w nich swoją długoletnią pasję astrologii ewolucyjnej z

wieloletnim doświadczeniem w poszerzaniu świadomości, integracji cienia, budzeniu się do swojej prawdziwej natury poprzez praktykę Obecności.

Jestem twórczynią Embodied Presence - praktyki obecności w sercu i w ruchu, oraz współtwórczynią Integrującej Obecności - praktyki stworzonej wspólnie z Colinem P. Sissonem.

Oferuję autorskie warsztaty o mocy obecności jak i sesje indywidualne.  Mam wieloletnie doświadczenie w praktyce świadomego ruchu i tańca. Tworzę w moim art-studio White Feather Productions.

Głęboko czuję, że jesteśmy nieskończoną świadomością przejawiającą się tutaj na Ziemi przez krótką chwilę jaką jest nasze życie w ciele poprzez które się przejawiamy.

Astrologia ewolucyjna pomaga nam w niezwykły sposób oferując głęboką mądrość i inspirację oraz zrozumienie naszej niepowtarzalnej natury i ścieżki jaką kroczymy, oferując każdemu z nas osobisty i unikalny kompas do spełnionego życia.

SESJE

ASTROLOGII EWOLUCYJNEJ 

DLA PRZEBUDZONEGO ŻYCIA

z Magdaleną Janicką

JAK ASTROLOGIA EWOLUCYJNA 
MOŻE WESPRZEĆ CIĘ W REALIZACJI TWOJEGO UNIKALNEGO POTENCJAŁU?
Zapraszam do poznania mojej oferty

TWOJA UNIKALNA
ŚCIEŻKA

Analiza głównego przesłania ewolucyjnego kosmogramu urodzeniowego

Transformujące narzędzie na całe życie

  • Poznaj osobisty przepis na spełnione życie - praktyczny kompas, na którym będziesz mógł/polegać na swojej ścieżce do samorealizacji.
  • Poznaj narzędzia, które gdy zastosowane uwolnią Twój unikalny potencjał 
  • Odkryj klucze do swojej witalności, szczęśliwego serca i do Twojego najbardziej optymalnego i naturalnego stylu kroczenia przez życie.  

  • Odkryj ewolucyjny kierunek Twojej Duszy - potężne remedium na stare wzorce z którymi tu przybyłeś/aś 

  • Zrozum lepiej swoją naturę: swoje zasoby, talenty, potencjalne cienie, i ich ewolucyjne cele.

  • Dowiedz się jak przemieniać swoje lęki i blokady w wewnętrzne mistrzostwo 

  • I wiele więcej!

Sesja online trwa ok 2h15min-2h30min  -  Cena sesji 640  zł  dla osób mieszkających w Polsce. Cena regularna (dla osób mieszkających zagranicą): 190 Euro.

W cenie: przygotowanie analizy oraz przeprowadzenie sesji, plik audio nagranej sesji + 2 materiały bonusowe przygotowane dla Ciebie indywidualnie. 

Tutaj dowiesz jak przygotować się na sesję.

 

1533d01810a6acef9f167057f736f6aa.jpg

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI

Twoja Unikalna Ścieżka

Sesja odbywa się online (Zoom).

To co jest potrzebne do przeprowadzenia analizy Twojego kosmogramu urodzeniowego, to: data, miejsce i godzina urodzenia.

Godzinę urodzenia znajdziesz w oryginalnym akcie urodzenia w urzędzie stanu cywilnego w mieście w którym się urodziłeś/aś (można zadzwonić do urzędu).

Jeśli godzina nie jest zapisana w oryginalnym akcie urodzenia, wówczas Twoja godzina może być w zbiorczej tabeli urodzin w urzędzie. Możesz poprosić w urzędzie aby ją znaleźli w takim zbiorczym wypisie.

Godzinę urodzenia możesz znaleźć także w zachowanych dokumentach ze szpitala po Twoim urodzeniu (opaska z rączki po urodzeniu, książeczka zdrowia otrzymana po urodzeniu). Wspomnienia członków rodziny czasem są niedokładne i lepiej polegać na zapisanych dokumentach lub notatkach.

Kotwica 1
Twoja Unikalna Ścieżka przygotowuje grunt pod kolejne sesje,
z których możesz skorzystać:

TWOJE

UNIKALNE TERAZ

Roczna analiza najwazniejszych tranzytów, progresji oraz solarnych arkan.

Statki w porcie są bezpieczne,

ale stanie w nich nie jest ich przeznaczeniem.

William Shedd

Wzmocnij siebie i swoje wybory życiowe poprzez zrozumienie możliwości, darów,  wyzwań, okazji do wzrostu, poszerzania swojej świadomości i przebudzenia Teraz oraz w okresie 1 roku od momentu sesji. Otrzymaj praktyczne wskazówki do świadomej i pomyślnej nawigacji w swoim życiu.

Uwaga: ta sesja nie udzieli Ci informacji o tym co się wydarzy, lecz jakiej natury doświadczenia mogą być dominującymi w nadchodzącym roku Twojego życia i JAK je wykorzystać najlepiej dla swojej ewolucji i samorealizacji. TY wybierasz jak ODPOWIADASZ, planety jedynie zadają pytania. 

Sesja online ok. 2h15min. Cena sesji 640  zł  dla osób mieszkających w Polsce. Cena regularna (dla osób mieszkających zagranicą): 190 Euro.

W cenie: przygotowanie analizy oraz przeprowadzenie sesji, plik audio nagranej sesji oraz + wypis dat omawianych w trakcie sesji.

KROK GŁĘBIEJ

KONSULTACJE/COACHING/SESJE ONLINE

Po sesji Twoja Unikalna Ścieżka, na której poznasz główne przesłanie ewolucyjne swojego kosmogramu urodzeniowego, możesz świadomie zbadać ewolucyjne przesłanie interesujących Cię aspektów  Twojego życia. 

Możesz wówczas zarezerwować sesję dopełniającą trwającą od 1h do 2 h, która omawia główne przesłanie ewolucyjne pozostałych planet w kosmogramie nieomówionych na sesji głównego przesłania ewolucyjnego kosmogramu Twoja Unikalna Ścieżka. Cena: 1 h - 270 zł dla osób mieszkających w Polsce, 1 h - 80 Euro  dla osób mieszkających zagranicą.

Po poznaniu głównego przesłania ewolucyjnego Twojego całego swojego kosmogramu, możesz Wejść głębiej w odkrywanie mądrości ewolucyjnej astrologii Twojego kosmogramu i pozwolić by dynamiczna alchemia Twojej świadomości, obecności i mądrości Twojego ciała poprowadziła Cię ku spełnionemu życiu. 

Poniżej znajdziesz przykłady kilka różnych typów takich eksploracji do których zapraszam! 

Zrzut ekranu 2020-04-11 o 09.46.35.png
Zrzut ekranu 2020-04-10 o 15.03.01.png
Zrzut ekranu 2020-04-10 o 16.18.16.png
Zrzut ekranu 2020-04-10 o 16.13.37.png

Wybrane przez Ciebie aspekty Twojego życia eksplorowane w świetle astrologii ewolucyjnej Twojego kosmogramu jak np. związek miłosny, Twoje powołanie, blokady,  traumy, klucze do sukcesu, czy specyficzne konfiguracje  jak np. Półkrzyż lub  Jod  -  jeśli występują w Twoim kosmogramie. 

Połącz mądrość ewolucyjnej astrologii Twojego kosmogramu urodzeniowego   z mocą praktyki obecności. Więcej tutaj.

To czemu się opierasz, napiera.

C.G. Jung

 

Spotkaj się świadomie z Twoim Cieniem korzystając z alchemii astrologii ewoucyjnej Twojego kosmogramu i praktyki obecności, integrując stłumione części siebie, łącząc się z wewnętrzną wolnością, mocą i swoim pełnym potencjałem. Więcej wkrótce tutaj.

 

​Uwalniająca moc świadomego ruchu połączona z eksploracją siebie poprzez kosmogram urodzeniowy  - pozwól by prowadziła Cię mądrości Twojego ciała. Więcej  tutaj.

TESTIMONIALS

    Miałam wiele astrologicznych odczytów różnego rodzaju zrobionych przez znanych na świecie astrologów ale nie były one tym czym była transmisja Magdaleny, która poruszyła mnie najgłębiej.  Byłam zdumiona jej poetyckim, umiejętnym i tak niezwykle trafnym prowadzeniem mnie poprzez astrologiczny krajobrazy mojej istoty.  W trakcie całej interakcji z nią (przed, w trakcie i po sesji) widziałam jej głęboką mądrość, którą była w stanie mi przekazać. Czuję, że wkłada ona dużo energii w przygotowanie do odczytu, oraz czułam jej serdeczną chęć naprawdę zrozumienia mojego życia. 

       Sesja ta była dla mnie tak głęboka, że nie będzie przesadą gdy powiem, że była transformująca. Słuchałam nagrania sesji kilka razy, za każdym razem w łzach, będąc wzruszoną trafnością lustra mego życia, które potrafiła mi pokazać tak wyraźnie!  Magdalena jest prawdziwie utalentowaną astrolog, przewodniczką, unikalna artystką  w swojej profesji, mądrą kobietą, której integralności i umiejętności ufam całkowicie. Obdarowała mnie bardziej niż mogłam oczekiwać! Przesłała mi także dodatkowe uzupełniające materiały i sugestie. W końcu odnalazłam Mistrzynię Astrologii i czuję ulgę, wiedząc, że nie będę już dłużej szukać.  Dziękuję Magdalena z głębi mojego serca! 

Z miłością & wdzięcznością, Emilia Gzyl, UK

 

Kotwica 2

Twoja ogromna wiedza a przede wszystkim intuicja, mądrość i bijące od Ciebie ciepło sprawiło, że sesja z Tobą była niesamowitą przygoda poznania siebie.              

                               Karina, Polska                                            

    Miałem już kilka sesji astrologii ewolucyjnej z Magdaleną. Każda z nich była punktem zwrotnym w moim zrozumieniu i rozwoju; Magdalena ma  zdolność trafiania w dziesiątkę i mówienia mi jak jest... o rzeczach o których już wiedziałem, lecz nie wiedziałem, że je wiem, a ona pomogła mi stać się ich bardziej świadomym. Magdalena jest utalentowaną astrolog, ale jest także bardzo wrażliwą i doświadczoną uzdrowicielką, co daje jej odczytom głębię i moc daleko poza "faktami" tego o czym mówi. 

                                                                                                                                                                             Adam Barley, UK

Droga Magdaleno, bardzo Ci dziękuję za Twoją analizę, Twoją przenikliwość, Twoje zaangażowanie. Czuję, że Twój dar, poprzez Twoje sesje, jest prawdziwym skrótem do głębokiego uzdrowienia, tak cennego!  I to sprawia, że jeszcze bardziej pragnę dać światu także swój własny dar...  Jeszcze raz ogromnie dziękuję! 

                                                                                                           Francois, Francja

 

    Sesja z Magdaleną nie była zwykłą sesją astrologiczną, jaką miałam wcześniej. Myślę, że na jej niesamowitość składają się dwie rzeczy: fakt, że Magdalena zajmuje się astrologią ewolucyjną, dzięki czemu nie tylko dowiedziałam się co oznacza układ planet dla tego kim jestem, ale przede wszystkim mogłam pierwszy raz zrozumieć skąd przychodzę, z jakim karmicznym bagażem i dokąd zmierzam, co jest lekarstwem na moje życiowe zmagania. Drugim elementem, może nawet ważniejszym, jest to, jaką Magdalena jest osobą, kim jest i w jakim sposób się komunikuje. Jest sposób wyjaśniania astrologii jest dla mnie bardzo przystępny i trafia wprost do serca, bo czułam, że ona mówi z poziomu serca. Czułam, że Magdalena mnie naprawdę słucha i naprawdę słyszy, że jest otwarta na moje potrzeby i że naprawdę chce mi pomóc znaleźć najlepszą dla mnie ścieżkę i najlepsze odpowiedzi na dany moment. Jej serdeczność i ogromna pasja, miłość do tego co robi była dla mnie wyczuwalna w każdej minucie naszej sesji. Ma wielką wiedzę i doświadczenie i potrafi się nią dzielić w prosty, przystępny i jednocześnie poetycki sposób. Jej słowa bardzo do mnie trafiały, a cała sesja była dla mnie czymś znacznie więcej niż odczytem astrologicznym, była rozwojowym, transformującym doświadczeniem. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam tyle dowiedzieć się o sobie właśnie od niej i przekonana, że kiedy poczuję się gotowa na następny krok, znów poproszę ją o pomoc w głębszym rozumieniu swojej życiowej ścieżki. 

                                               Maria Kula, Polska

 Droga Magdaleno, bardzo Ci dziękuję za sesję, za atmosferę zaufania, którą stworzyłaś, za pasję w pracy, którą wykonałaś i za energię, którą przekazałaś. Podoba mi się Twoja siła, uważność we wszystkim co tak szczodrze przekazujesz!                                                                                                                                                                         Carmen, Luksemburg

         Na przestrzeni lat spotkałam kilka osób, które interpretowały mój horoskop urodzeniowy.

Chociaż za każdym razem słuchałam wnikliwie, to nigdy mi nie wyjaśniono w przystępny sposób, co to jest ascendent, jak to jest ze słońcem i księzycem i o co chodzi z tymi domami. Zazwyczaj wspomniano jedynie, że coś takiego istnieje i od razu skupiano się na charakterystyce urodzeniowej, tendencjach i przewidywaniach bez wytłumaczenia co z czego wynika.

     Odczyt Magdaleny był inny od poprzednich. Magdalena ma unikalny dar do pracy z ludźmi. Od pierwszego kontaktu podchodzi z wielką uważnością, wnikliwościa i niezwykła wrażliwościa. Dzięki niecodziennej empatii i intuicji szybko wyczuwa rozmówcę i dostosowuje swój przekaz tak by był wpełni zrozumiały i łatwo przyswajalny. 

Ujęła mnie między innymi tym, że w kilku zdaniach, przy pomocy metafor przedstawiła panteon mojego horoskopu, w taki sposób, że to wszystko zaczęło się w końcu układać w logiczną całość i z łatwością to zapamiętałam. Zaskoczeniem dla mnie było przedstawienie Księżycowego Węzła Południowego i Północnego – transformująca wiedza, której nikt wcześniej mi nie podał.

     To nie jest zwykły odczyt astrologiczny. Praca z Magdaleną podczas interpretacji horoskopu jest wielowymiarowa jak warsztat terapeutyczny, poszerza świadomość i sprawia, że mapa życia jest bardziej czytelna.      

                                                                                                                                                                    Agnieszka, Polska

Gorąco polecam! Właśnie odbyłem prognostyczną sesję tranzytów i progresji z Magdaleną i nie mogę sobie wymarzyć lepszego wsparcia.    

    

                                                                       Yves Delattre, Belgia 

bottom of page