© Copyright 2020 Magdalena Janicka       

  • Facebook Social Icon

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką  awakening astrology lab

TWOJA  UNIKALNA  ŚCIEŻKA
SESJE ASTROLOGII EWOLUCYJNEJ
ku przebudzonemu życiu
z MAGDALENĄ JANICKĄ
Bądź sobą
Wszyscy inni są już zajęci
                       Oscar WildE
  • Odkryj swój osobisty kierunek ewolucyjny i doświadczenia, które są dla ciebie uwalniającym lekarstwem oraz jak podążać za swoją szczęśliwą Gwiazdą.

  • Poznaj klucze do swojej witalności, szczęśliwego serca i twojego naturalnego stylu kroczenia przez życie - uzyskując głębsze zrozumienie swojej natury, potrzeb, zasobów i talentów​

  • Dowiedz się jak możesz przetransformować stare wzorce i wewnętrzne ograniczenia w wewnętrzne mistrzostwo.   I wiele więcej!

Zapraszam cię do transformującego doświadczenia, w którym otrzymasz praktyczny kompas do spełnionego życia na twojej unikalnej ścieżce życiowej.

Astrologia ewolucyjna wg. podejścia Steven Forresta, jest stylem astrologii skupiającej się przede wszystkim na wolności wyboru, szacunku do wewnętrznej mocy jaką ma każdy z nas. Wykraczając poza "opisową" interpretację horoskopu, oferuje głębokie zrozumienie ewolucyjnego celu naszej niepowtarzalnej ścieżki życiowej, i wskazuje szerokie spektrum dostępnych nam wyborów. 

 

Oferuję następujące sesje astrologii ewolucyjnej:

TWOJA UNIKALNA ŚCIEŻKA

kosmogram urodzeniowy

Odkryj ewolucyjne przesłanie twojego kosmogramu urodzeniowego. Poznaj swoją unikalną strukturę energetyczną, narzędzia oraz zasoby jakie posiadasz do przebudzonego i kreatywnego życia. Dowiedz się skąd przychodzisz (stare wzorce) i co jest twoim osobistym lekarstwem na spełnione życie. 

 

Ta sesja przygotowuje grunt na dwa następne, jeśli chcesz wejść głębiej:

UNIKALNY POTENCJAŁ TWOJEGO TERAZ

tranzyty i progresje

Poznaj zbliżające się okna możliwości rozwoju, przebudzenia i szans w twoim życiu oferowane przez planety teraz i w nadchodzącym roku/latach. Dowiedz się jak konstruktywnie i świadomie korzystać z tego czasu i jak wyzwania zamienić w swoją siłę, i jak ucieleśniać sposobności i szanse. 

TWOJA UNIKALNA ŚCIEŻKA - KROK GŁĘBIEJ

Mając już świadomość swojej Unikalnej Ścieżki życiowej po pierwszej sesji, zbadaj konkretne tematy  w swoim życiu, wyzwania i potencjały,

poznaj ich ewolucyjny cel. Obróć wewnętrzne ograniczenia w wewnętrzne mistrzostwo.

Cena:

Przygotowanie interpretacji kosmogramu urodzeniowego Twoja Unikalna Ścieżka wraz z przeprowadzoną sesją dla osób mieszkających w Polsce: 490 zł.

Sesja trwa ok 2,5 godz. Sesję nagrywam i przesyłam Ci mailem po zakończeniu w pliku audio.

Ta interpretacja kosmogramu urodzeniowego przygotowuje grunt po dwie kolejne:

Unikalny Potencjał Twojego Teraz - analiza tranzytów i progresji na okres roku od momentu przeprowadzenia sesji. Przygotowanie analizy przed sesją oraz przeprowadzenie sesji dla osób mieszkających w Polsce: 490 zł

Sesja ta trwa ok 2-2,5 godz. Jest także nagrywana, otrzymujesz e-mailem plik audio po sesji.  

Astro-konsultacje, czyli KROK GŁĘBIEJ (dostępne dopiero po doświadczeniu sesji Twoja Unikalna Ścieżka),  

Po tym gdy poznasz główne przesłanie swojego kosmogramu urodzeniowego na sesji Twoja Unikalna Ścieżka, możesz świadomie szerzej zbadać ewolucyjne przesłanie interesujących Cię tematów, wyzwań czy możliwości w Twoim życiu.

Cena 1 godziny konsultacji dla osób mieszkających w Polsce: 180 zł.

Magdalena jest facylitatorką świadomej obecności, autorką warsztatów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia poprzez moc świadomej obecności, wydawcą i astrolog ewolucyjną. 

 

W swoich odczytach kosmogramów urodzeniowych bazując w dużym stopniu na ewolucyjnym podejściu Stevena Forresta, jednego z jej głównych nauczycieli sztuki astrologii, Magdalena łączy długoletnie studia w ewolucyjnej i świadomej astrologii ze swoim doświadczeniem w poszerzaniu świadomości, praktyce obecności  i z intuicyjną zdolnością widzenia.

Sesję można odbyć w formie spotkania w Komorznie koło Kluczborka (pod Opolem) lub na skajpie (lub innym nośniku video, jak Whats Ap lub video Messenger).

To co jest potrzebne do przeprowadzenia sesji, to: data, miejsce i godzina urodzenia.

Godzinę urodzenia znajdziesz w oryginalnym akcie urodzenia w urzędzie stanu cywilnego w mieście w którym się urodziłeś/aś. Jeśli godzina nie jest zapisana w oryginalnym akcie urodzenia, wówczas Twoja godzina może być w zbiorczej tabeli urodzin w urzędzie. 

Możliwe, że znajdziesz ją także w zachowanych dokumentach ze szpitala po twoim urodzeniu (opaska z rączki po urodzeniu, książeczka zdrowia otrzymana po urodzeniu). Wspomnienia członków rodziny czasem są niedokładne i lepiej polegać na zapisanych dokumentach lub notatkach.

Jeśli chcesz zamówić sesję napisz do mnie:

info@magdalenajanicka.com

Polecam jako wspaniałe wsparcie w manifestowaniu swojego prawdziwego potencjału:

Indywidualne sesje

praktyki Obecności

Możesz połączyć astrologiczną eksplorację siebie i swojego życia z praktyką Obecności - na sesjach bycia Obecności otrzymasz transformujące narzędzie do świadomego bycia ze swoim nieświadomymi wzorcami zachowań, z lękami i rozwiniesz połączenie ze swoją wewnętrzną mocą.

Tutaj znajdziesz informację o sesjach.

         Na przestrzeni lat spotkałam kilka osób, które interpretowały mój horoskop urodzeniowy.

Chociaż za każdym razem słuchałam wnikliwie, to nigdy mi nie wyjaśniono w przystępny sposób, co to jest ascendent, jak to jest ze słońcem i księzycem i o co chodzi z tymi domami. Zazwyczaj wspomniano jedynie, że coś takiego istnieje i od razu skupiano się na charakterystyce urodzeniowej, tendencjach i przewidywaniach bez wytłumaczenia co z czego wynika.

     Odczyt Magdaleny był inny od poprzednich. Magdalena ma unikalny dar do pracy z ludźmi. Od pierwszego kontaktu podchodzi z wielką uważnością, wnikliwościa i niezwykła wrażliwościa. Dzięki niecodziennej empatii i intuicji szybko wyczuwa rozmówcę i dostosowuje swój przekaz tak by był wpełni zrozumiały i łatwo przyswajalny. 

Ujęła mnie między innymi tym, że w kilku zdaniach, przy pomocy metafor przedstawiła panteon mojego horoskopu, w taki sposób, że to wszystko zaczęło się w końcu układać w logiczną całość i z łatwością to zapamiętałam. Zaskoczeniem dla mnie było przedstawienie Księżycowego Węzła Południowego i Północnego – transformująca wiedza, której nikt wcześniej mi nie podał.

     To nie jest zwykły odczyt astrologiczny. Praca z Magdaleną podczas interpretacji horoskopu jest wielowymiarowa jak warsztat terapeutyczny, poszerza świadomość i sprawia, że mapa życia jest bardziej czytelna.      

                                                                                                                                                                         Agnieszka

Twoja ogromna wiedza a przede wszystkim intuicja, mądrość i bijące od Ciebie ciepło sprawiło, że sesja z Tobą była niesamowitą przygoda poznania siebie.              

                               Karina                                              

    Miałam wiele astrologicznych odczytów różnego rodzaju zrobionych przez znanych na świecie astrologów ale nie były one tym czym była transmisja Magdaleny, która poruszyła mnie najgłębiej.  Byłam zdumiona jej poetyckim, umiejętnym i tak niezwykle trafnym prowadzeniem mnie poprzez astrologiczny krajobrazy mojej istoty.  W trakcie całej interakcji z nią (przed, w trakcie i po sesji) widziałam jej głęboką mądrość, którą była w stanie mi przekazać. Czuję, że wkłada ona dużo energii w przygotowanie do odczytu, oraz czułam jej serdeczną chęć naprawdę zrozumienia mojego życia. 

       Sesja ta była dla mnie tak głęboka, że nie będzie przesadą gdy powiem, że była transformująca. Słuchałam nagrania sesji kilka razy, za każdym razem w łzach, będąc wzruszoną trafnością lustra mego życia, które potrafiła mi pokazać tak wyraźnie!  Magdalena jest prawdziwie utalentowaną astrolog, przewodniczką, unikalna artystką  w swojej profesji, mądrą kobietą, której integralności i umiejętności ufam całkowicie. Obdarowała mnie bardziej niż mogłam oczekiwać! Przesłała mi także dodatkowe uzupełniające materiały i sugestie. W końcu odnalazłam Mistrzynię Astrologii i czuję ulgę, wiedząc, że nie będę już dłużej szukać.  Dziękuję Magdalena z głębi mojego serca! 

Z miłością & wdzięcznością, Emilia Gzyl

 

    Miałem już kilka sesji astrologii ewolucyjnej z Magdaleną. Każda z nich była punktem zwrotnym w moim zrozumieniu i rozwoju; Magdalena ma  zdolność trafiania w dziesiątkę i mówienia mi jak jest... o rzeczach o których już wiedziałem, lecz nie wiedziałem, że je wiem, a ona pomogła mi stać się ich bardziej świadomym. Magdalena jest utalentowaną astrolog, ale jest także bardzo wrażliwą i doświadczoną uzdrowicielką, co daje jej odczytom głębię i moc daleko poza "faktami" tego o czym mówi. 

                                                                                                                                                                                                       Adam Barley

    Sesja z Magdaleną nie była zwykłą sesją astrologiczną, jaką miałam wcześniej. Myślę, że na jej niesamowitość składają się dwie rzeczy: fakt, że Magdalena zajmuje się astrologią ewolucyjną, dzięki czemu nie tylko dowiedziałam się co oznacza układ planet dla tego kim jestem, ale przede wszystkim mogłam pierwszy raz zrozumieć skąd przychodzę, z jakim karmicznym bagażem i dokąd zmierzam, co jest lekarstwem na moje życiowe zmagania. Drugim elementem, może nawet ważniejszym, jest to, jaką Magdalena jest osobą, kim jest i w jakim sposób się komunikuje. Jest sposób wyjaśniania astrologii jest dla mnie bardzo przystępny i trafia wprost do serca, bo czułam, że ona mówi z poziomu serca. Czułam, że Magdalena mnie naprawdę słucha i naprawdę słyszy, że jest otwarta na moje potrzeby i że naprawdę chce mi pomóc znaleźć najlepszą dla mnie ścieżkę i najlepsze odpowiedzi na dany moment. Jej serdeczność i ogromna pasja, miłość do tego co robi była dla mnie wyczuwalna w każdej minucie naszej sesji. Ma wielką wiedzę i doświadczenie i potrafi się nią dzielić w prosty, przystępny i jednocześnie poetycki sposób. Jej słowa bardzo do mnie trafiały, a cała sesja była dla mnie czymś znacznie więcej niż odczytem astrologicznym, była rozwojowym, transformującym doświadczeniem. Jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam tyle dowiedzieć się o sobie właśnie od niej i przekonana, że kiedy poczuję się gotowa na następny krok, znów poproszę ją o pomoc w głębszym rozumieniu swojej życiowej ścieżki. 

                                               Maria Kula