moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

...czasem wpadają we mnie oceany gdy ja czuję się kroplą

 wtedy całkowicie znikam

a równocześnie jestem bardziej

niż kiedykolwiek pusta i żywa 

Magdalena od ponad 20 lat pasjonuje się poszerzaniem świadomości oraz mocą świadomej obecności w życiu, w sercu i w ruchu, i inspiruje do niej innych m.in. oferując autorskie warsztaty.

 

Biolog z wykształcenia ze specjalizacją w ornitologii, od dziecka czuła głębokie połączenie z Naturą i Wszechświatem.  Były one jej pierwszymi nauczycielami i nadal są najważniejszymi.

Wraz z Colinem P. Sissonem jest współtwórczynią Integrującej Obecności. Pomysłodawczyni serii 9 warsztatów Spotkania z Cieniem, które tworzą i prowadzą wspólnie z Colinem w Polsce od 2006. Trenerka Integracji Oddechem.

W ostatnich latach stworzyła autorski program mentoringu dla praktyków, którzy pragną nauczyć się udzielania profesjonalnych indywidualnych sesji świadomej obecności. Staż ukończyło u niej wielu praktyków Integracji Oddechem i Integrującej Obecności.

Jest długoletnią praktyczką 5Rytmów® Gabrielle Roth - medytacji w ruchu oraz innych form świadomej pracy z ciałem, z ruchem oraz ze świadomym i duchowym wymiarem życiowej i seksualnej energii (m.in. absolwentka SkyDancing Tantra Institute we Francji). 

Astrolog ewolucyjna według podejścia Stevena Forresta, oferuje m.in. sesje interpretacji kosmogramu urodzeniowego Twoja Unikalna Ścieżka oraz analizy tranzytów i progresji Twoje Unikalne Teraz.

Właścielka Wydawnictwa Free BirdPrzetłumaczyła i wydała książkę Gabrielle Roth "Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę" (Sweat Your Prayers). 

Kreatorka w stworzonej przez siebie artystycznej platformie White Feather Productions.

Oferuje autorskie warsztaty inspirujące do łączenia się ze swoją prawdziwą naturą poprzez bycie świadomie obecnym i udziela sesji indywidualnych.

 

Wieloletnia podróż wewnętrzna doprowadziła mnie do punktu doświadczenia  w którym bycie świadomie obecną w moim ciele, z tym co robię i czuję, stało się dla mnie najprostszą i najpotężniejszą drogą łączenia się z  moją prawdziwą naturą.

Zachęcam cię do doświadczenia mocy swojej własnej obecności - to radykalnie przemieni twoją  perspektywę doświadczania życia i połączy cię z twoim nieprzemijalnym Istnieniem.

images-7.jpeg
flaga-polski.gif

   © Copyright 2020 Magdalena Janicka