top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

na strone potencjalne.JPEG

Magdalena Janicka jest twórczynią praktyki obecności Embodied Presence, współtwórczynią Integrującej Obecności, praktyki obecności stworzonej wspólnie z Colinem P. Sissonem w wyniku ich ponad 20letniej współpracy.

 

Magdalena posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu i mentoringu praktyków Integrującej Obecności i Integracji Oddechem w procesie certyfikacji i w superwizji. 

Od wielu lat praktykuje obecność w ciele, w sercu, w świadomym ruchu jako uwalniającą medytację i inspiruje do niej innych oferując sesje indywidualne, autorskie warsztaty, a także współprowadząc wraz z Colinem P. Sissonem treningi dla praktyków IO oraz współtworząc z nim wieloletnią serię zaawansowanych warsztatów Spotkania z Cieniem, których jest pomysłodawczynią.

Więcej o Integrującej Obecności tutaj: www.integrujacaobecnosc.pl

Biolog z wykształcenia, mistyczka z zamiłowania, jej pasją jest praktyka doświadczania obecności w ciele i ciała w obecności i budzenia się do wewnętrznej Ciszy, źródła wolności, miłości i spokoju w każdym z nas.

 

W oferowane warsztaty wnosi duże doświadczenie w praktyce obecności w ciele, z uczuciami, z myślami, jak i wieloletnie doświadczenie w świadomej pracy z ciałem w ruchu i w naturalnym tańcu. Jej zaraźliwy entuzjazm inspiruje ludzi do powrotu do ciała, stwarza wyjątkową przestrzeń do praktyki obecności w poruszającym się ciele.

 

Jej doświadczenie i intuicja inspirują innych do łączenia się ze swoją prawdziwą, wolną naturą.  

Artystka tworzącą w swoim studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. Wydawca.

Wieloletnia podróż wewnętrzna doprowadziła mnie do punktu doświadczenia  w którym bycie świadomie obecną w moim ciele,

z tym co robię i czuję w danej chwili,

stało się dla mnie najprostszą i najpotężniejszą drogą łączenia się z  moją prawdziwą naturą.

Zachęcam cię do doświadczenia mocy własnej obecności - to radykalnie przemieni Twoją  perspektywę doświadczania

siebie i życia 

bottom of page