top of page
Moc
Bycia
Obecnym

 

Doświadcz praktyki Bycia Obecnym w swoim życiu. Poszerz swoje doświadczenie, jeśli już praktykujesz obecność.  Doświadczaj bez wysiłku połączenia ze swoim wewnętrznym Centrum, intuicją i kreatywnością. Odkryj moc twojego wewnętrznego wyboru dostępną ci w każdej chwili. 

 

Bycie
Obecnym w Ruchu

 

Odkryj praktykę Bycia Obecnym w ruchu. Podążaj za swoim ciałem i pozwól mu poprowadzić cię od pełniejszego  i prawdziwego Ciebie.

 

Świadoma
Ekstatyczna Seksualnosć

 

Odkryj ekstatyczny potencjał swojej seksualności poprzez praktykę Bycia Obecnym w sobie. Doświadcz nowych poziomów siebie poprzez medytację bycia w Tu i Teraz z własną energią seksualną, zmysłami,  z ciałem i oddechem.

 

Spotkanie
z Cieniem
 
 
 
 

 

To od czego w sobie uciekamy podąża za nami. Poprzez praktykę Obecności odważ się spotkać ze swoimi nieświadomymi lękami, niechcianymi emocjami i zachowaniami. Doświadcz integracji całej swojej Istoty.   

Odosobnienia
w Naturze

Kiedy ostatni raz doświadczyłaś bycia świadomie z przyrodą? Co się w tobie dzieje gdy jesteś w naturze, z dala od cywilizacji? Tylko ty i las, tylko ty i rzeka, ziemia pod twoimi  stopami. Cisza. Przyroda jest stale w Momencie Teraźniejszym. Pozwól jej mądrości uczyć cię, inspirować i wspierać.

 

bottom of page