top of page
effortless path of presence

Rozkosze seksu bez celu

Wyobraź sobie, że kochasz się z partnerką/partnerem – bez jakiegokolwiek celu. Każdy Twój ruch pojawia się sam z siebie i naprawdę nie wiesz, co zrobisz za chwilę. Płyniecie z przepływem waszej energii, wszelkie motywy ustają. Czytaj dalej...

Spotkania z Cieniem

To czego unikamy w sobie lub w innych lub odrzucamy... jest drogowskazem do naszego cienia... Nasze lęki są bramą do przebudzenia, jeśli będziemy z nimi świadomie obecni.

 

Autorska seria 9 zaawansowanych warsztatów opartych na świadomej obecności, stworzonych przez Magdalenę i  Colina P. Sissona.

INDIVIDUAL SESSIONS OF BEING PRESENT 

Discover who you are

Take your life experience up to new level and learn to develop connection to inner source of being within you.

Each session last aprox.1,5 h and you are welcome for a cycle of 9 sessions in which you learn to develop your connection to presence within and how to be in presence especially in moments of stress and in your fears, life patterns and behaviours. 

Sessions are also available through skype.

POWER OF PRESENCE

source of peace within 

LEARN MORE

UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ

sesje astrologii ewolucyjnej

Oferuję sesje astrologii ewolucyjnej kosmogramu urodzeniowego dzięki którym możesz poznać bardziej swoją unikalną strukturę energetyczną, blokady, potencjał, zasoby i narzędzia, które mogą wesprzeć cię w świadomym i przebudzonym życiu.

Sesja trwa ok 2,5H. Udzielam ich także skajpem.

I wish I could show you when you are lonely or in darkness

the astonishing light of your own being.

Hafiz

bottom of page