top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

  • Facebook

sob., 01 gru

|

Warszawa

MAGIA OBECNOŚCI

Uwalniająca praktyka świadomej obecności w sercu i w ruchu z Magdaleną Janicką

MAGIA OBECNOŚCI
MAGIA OBECNOŚCI

Czas i lokalizacja

01 gru 2018, 23:00 – 23:01

Warszawa, ul. Lipkowska 46

O wydarzeniu

  • Jeśli chcesz wyjść z głowy i bardziej poczuć swoje ciało, wprowadzić je w ruch, uwolnić swój oddech i napięcia
  • Jeśli pragniesz wejść głębiej w praktykę świadomej obecności w ciele, tym co czujesz w sercu i zakosztować uwalniającej mocy świadomej obecności
  • Jeśli pragniesz zbliżyć się do tajemnicy Twojej dzikiej i wolnej natury..

to ten warsztat jest dla Ciebie!

Zapraszam do Warszawy na 1 dniowy warsztat praktyki obecności w sercu i w świadomym ruchu - przy muzyce i czasem bez niej. Nieważne jak się poruszasz ani jak wyglądasz, i czy masz doświadczenie. Bycie świadomie obecnym w ruchu nie ma żadnych właściwych kroków, ani też celu by do czegoś dojść lub kimś być. Jest natomiast darem dla samego siebie i dla samej siebie. Gdyż sprawia, że poruszając się i tańcząc z własną energią w danej chwili i będąc z nią obecni, wracamy do swoich ciał, uwalniamy napięcia, i łączymy się ze naszą wolną Naturą i prawdziwym potencjałem.

Korzyści płynące z` praktyki obecności to m.in wzrastające: połączenie z wewnętrzną mocą i głębokim spokojem, uczucie spełnienia i radości nieuzależnionymi od warunków zewnętrznych, rosnąca intuicja i kreatywność. Otwarte serce, odprężone ciało, wzrastająca witalność, wolność wewnętrzna, coraz częstsze doświadczanie swojego prawdziwego Ja w relacjach z innymi i ze światem.

W programie dużo świadomego ruchu oraz sesje praktyki obecności w pozycji leżącej lub siedzącej. Warsztat jest otwarty dla początkujących jak i wszystkich już praktykujących obecność i świadomy ruch.

Zapraszam na wyzwalającą przygodę ucieleśniania swojego Istnienia!

Magdalena Janicka na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji świadomości dzieli się autorską formę uwalniającej praktyki świadomej obecności w sercu i w ruchu - Embodied Presence.

Współtwórczyni i trenerka Integrującej Obecności, wraz z Colinem Sissonem współautorka wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem, trenerka Integracji Oddechem. Kreatorka tworząca w swoim studio White Feather Productions. Wydawca - przetłumaczyła i wydała książkę Gabrielle Roth „Uwolnij ciało, ucieleśnij duszę”. Astrolog ewolucyjna. Oferuje autorskie warsztaty inspirujące do wewnętrznego przebudzenia i świadomego życia oraz sesje indywidualne (bezpośrednie spotkanie lub skajp).

www.magdalenajanicka.com

www.facebook.com/obecnoscwsercuiwruchu/

Cena:

180 zł jeśli zadatek 100 zł zostanie wpłacony do 22 listopada 2018

240 zł jeśli zadatek 100 zostanie wpłacony po 22 listopada 2018

Na 5 dni przed warsztatem zadatek nie ulega zwrotowi.

Miejsce: Solny Raj, Warszawa, ul. Lipkowska 46

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejnośc zgłoszeń!

Kontakt i zapisy:

Magdalena Janicka:

tel.691 674 123, email: info@magdalenajanicka.com

Praktyczne przygotowanie: ubierz się „na cebulkę” - czyli kilka warstw ubrania wygodnego do ruchu, weź ze sobą dużo wody.

Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page