top of page

    Witaj na stronie na której prezentuję moją twórczą pracę o mocy Bycia Obecnym - praktyce, która może radykalnie przemienić  twoją  perspektywę doświadczania życia oraz połączyć cię z Twoim potencjałem.

  Poszerzanie świadomości oraz wewnętrzne przebudzenie są moją pasją od ponad 20 lat.  Ta głęboka wewnętrzna podróż doprowadziła mnie do punktu gdzie praktyka bycia świadomie Obecną w moim ciele, z tym co robię i czuję stała się dla mnie najprostszym i najpotężniejszym stanem łączenia się z  moją  prawdziwą Naturą i wolnością wewnętrzną.

   Z wykształcenia jestem biologiem, ze specjalizacją w ornitologii. Od zawsze czułam głębokie połączenie z Ziemią, Naturą i Wszechświatem.  Były one moimi pierwszymi nauczycielami i nadal są najważniejszymi.

       W 2001 moja podróż zaprowadziła mnie do jednego z najważniejszych spotkań na mojej ścieżce, do spotkania z Colinem P. Sissonem i z jego metodą Integracją Oddechem.

       Od tamtego czasu stałam się trenerką IO oraz bliską współpracowniczką Colina, w ostatnich latach wnosząc swój udział do powstania Integrującej Obecności, która rozwinęła się z Integracji Oddechem.  Nasza wspólna praca z Colinem zaowocowała wspólnym stworzeniem wielu warsztatów. Między innymi serią Spotkania z Cieniem prowadzoną przez nas w Polsce od 2006 roku.

   Od zawsze czułam, że nasze ciało oraz świadomy ruch, zawierają ekstatyczny potencjał i są  jednym z ważniejszych kluczy do wewnętrznego przebudzenia.

   Spotkanie z praktyką 5Rytmów® - medytacją w ruchu i tańcu, okazało się olśniewajacym tego potwierdzeniem.  Od 2006 roku   spędziłam setki godzin na ich praktyce, pracując z najbardziej doświadczonymi nauczycielami 5R, włączając w to  Gabriellę Roth - twórczynią 5R. ​

    Praktyka Obecności w realizacji pełnego potencjału seksualnej energii oraz jej duchowegp wymiaru są moją  kolejną pasją. W trakcie ostatnich 10 lat, świadomie eksplorowalam ten obszar w moim osobistym życiu  jak i  uczestnicząc między innymi w treningach SkyDancing Institue we Francji oraz pracując z Dianą Richardson.   

   W mojej pracy sprawia mi wielką radość inspirowanie innych do łączenia się z ich prawdziwą Naturą poprzez praktykę Obecności. 

 

                    Życząc Ci wolności i radości Momentu Teraźniejszego

 

Magdalena

                                                                 

bottom of page