top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

  • Facebook

sob., 09 cze

|

Gdańsk

ŻYCIE PRZED ŚMIERCIĄ

Czerpiąc z nieuchronności śmierci ciała i żyjąc totalnie. Praktyka świadomej obecności w sercu i w ruchu z Magdaleną Janicką.

ŻYCIE PRZED ŚMIERCIĄ
ŻYCIE PRZED ŚMIERCIĄ

Czas i lokalizacja

09 cze 2018, 23:00 – 10 cze 2018, 21:00

Gdańsk, Gdańsk, Polska

O wydarzeniu

„Lęk przed śmiercią, wypływa z lęku przed życiem. Człowiek, który żyje w pełni, jest przygotowany umrzeć w każdej chwili.” Mark Twain

Zapraszam na warsztat świadomej eksploracji swojej relacji z życiem i śmiercią, na którym będziemy mogli zbadać swoje nieświadome postawy, które wpływają na jakość naszego całego życia i nie pozwalają doświadczać go w pełni zanim stąd odejdziemy.

Śmierć naszego ciała jest jedyną pewną rzeczą w naszym życiu. Jednak wielu z nas woli o niej nie pamiętać, odsuwając jej świadomość jak najdalej... Jak jest u Ciebie?

• W obliczu śmierci, co zaczyna być naprawdę dla nas ważne?

• Co przestaje się liczyć?

• A co, co wcześniej nie miało znaczenia – zaczyna go nagle nabierać?

• Co powstrzymuje nas przed życiem tym, co ma dla nas znaczenie?

Na warsztacie sięgniemy w sobie do mocy świadomej obecności, która istnieje w naszym wnętrzu, jednak przez większość czasu przez nas niezauważana. Obdarzając świadomą obecnością nasze emocje i lęki, otworzymy drzwi transformacji, zmniejszając siłę naszych utożsamień z tym czym nie jesteśmy. Wprowadzimy swoje ciała w świadomy ruch, praktykując obecność w ciele i dając sobie przestrzeń na bycie z prawdą swojego momentu, aż nasze ja zniknie i pozostanie to czym naprawdę Jesteśmy poza myślami i lękami - ucieleśnionym Istnieniem.

Zapraszamy Cię na wyzwalającą przygodę odkrywania swojego Istnienia!

Warsztat ten jest drugą częścią Trylogii Cienia, spośród trzech, które odbywają się Trójmieście w 2018. Możesz wziąć udział w wybranych przez siebie, lub we wszystkich częściach. Szczegóły na www.magdalenajanicka.com

O Magdalenie

Magdalena od wielu lat praktykuje świadomy ruch jako uwalniającą medytację oraz pasjonuje się mocą świadomej obecności w ciele i w życiu, i inspiruje do niej innych.

Wraz z Colinem P. Sissonem jest współtwórczynią Integrującej Obecności i współautorką serii zaawansowanych warsztatów Spotkania z Cieniem.

Absolwentka m.in. SkyDancing Tantra Institute we Francji. Astrolog ewolucyjna i ydawca - przetłumaczyła i wydała książkę Gabrielle Roth o 5Rytmach®️ „Uwolnij Ciało, Ucieleśnij Duszę”.

Oferuje autorskie warsztaty inspirujące do wewnętrznego przebudzenia do swojej prawdziwej Natury poprzez moc świadomej obecności. Więcej na: www.magdalenajanicka.com

Miejsce: Gdańsk

Cena:

390 zł jeśli zadatek 150 zł zostanie wpłacony do 31.05.2018.

450 zł, jeśli zadatek 150 zł zostanie wpłacony po 31.05.2018

Zadatek prosimy wpłacać na konto: Anna Staszek 43 1140 2004 0000 3602 4659 3956 z dopiskiem „Życie przed Śmiercia `Trójmiasto”

Kontakt: Agnieszka, a.faliszewska@yahoo.pl, kom: 693 085 830 oraz Grażyna, grazynatop@wp.pl , kom: 502 302 956 i

Życie przed Śmiercią odbędzie się także w Warszawie 19-20 maja i we Wrocławiu 26-27 maja 2018. Szczegóły na www.magdalenajanicka.com

Zapraszamy! :)

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page