top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

  • Facebook

pt., 29 cze

|

Surja Joga Szkoła Jogi Marii Puls

Wprowadź ciało w ruch, poczuj swoje dzikie serce!

Wieczór praktyki obecności w sercu i w ruchu z Magdaleną Janicką

Wprowadź ciało w ruch, poczuj swoje dzikie serce!
Wprowadź ciało w ruch, poczuj swoje dzikie serce!

Czas i lokalizacja

29 cze 2018, 18:00 – 21:00

Surja Joga Szkoła Jogi Marii Puls, Katowice, ul. Krzywa 12/5

O wydarzeniu

Zapraszamy do Katowic na wieczór świadomej obecności w sercu, w ruchu i w tańcu, przy muzyce i czasem bez niej. Nieważne jak się poruszasz ani jak wyglądasz, i czy masz doświadczenie. Bycie świadomie obecnym w ruchu nie ma żadnych właściwych kroków, ani też celu by do czegoś dojść lub kimś być. Jest natomiast darem dla siebie samego i dla siebie samej. Gdyż sprawia, że poruszając się z własną energią w prawdzie swojej chwili i będąc z nią obecni, wracamy do swoich ciał i serc, uwalniamy napięcia, i łączymy się ze swoją wolną i prawdziwą naturą, z kreatywnością i intuicją.

….Ciało jest wehikułem naszej prawdziwej Esencji. Zamieszkaj w swoim ciele, w jego ruchu tak totalnie, aż TY znikniesz, i pozostanie tylko to czym naprawdę Jesteś.

Ten wieczór jest otwarty dla początkujących jak i dla wszystkich już praktykujących obecność i świadomy ruch. W programie dużo praktyki obecności w ruchu jak i mini sesje obecności w pozycji siedzącej lub leżącej.

Owoce praktyki obecności w sercu i w ruchu to m.in wzrastające połączenie z wewnętrzną mocą i głębokim spokojem, z uczuciem spełnienia i radości nieuzależnionymi od warunków zewnętrznych, z intuicją i kreatywnością. Otwarte serce, odprężone ciało, wzrastająca witalność, coraz częstsze doświadczanie swojego prawdziwego Ja w relacjach z innymi i ze światem.

Serdecznie zapraszamy na wewnętrzną przygodę ucieleśnienia!

Magdalena Janicka od wielu lat praktykuje obecność w sercu i w ruchu jako uwalniającą medytację, oraz pasjonuje się mocą obecności i inspiruje do niej innych. Na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji przekazuje autorską formę praktyki obecności w sercu i ruchu - Embodied Presence.

Współtwórczyni i trenerka Integrującej Obecności, wraz z Colinem Sissonem współautorka wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem, trenerka Integracji Oddechem. Astrolog ewolucyjna, wydawca.

Więcej info na www.magdalenajanicka.com oraz www.facebook.com/obecnoscwsercuiwruchu/

Data: 29.06.2018

Godz: 18:00-21:00

Cena: 50 zł

Miejsce: Katowice, Surja Joga Szkoła Jogi Marii Puls, ul. Krzywa 12/5

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejnośc zgłoszeń!

Kontakt i zapisy:

Maria Puls:

tel.504714344, email: mariabarbarapuls@gmail.com.

Praktyczne przygotowanie: ubierz się „na cebulkę” - czyli kilka warstw ubrania wygodnego do ruchu, weź ze sobą dużo wody.

Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page