top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

  • Facebook

pt., 09 lis

|

Katowice, Szkoła Jogi Marii Puls

WOLNOŚĆ! Ciało, ruch, obecność.

Praktyka świadomej obecności w sercu i w ruchu z Magdaleną Janicką

WOLNOŚĆ! Ciało, ruch, obecność.
WOLNOŚĆ! Ciało, ruch, obecność.

Czas i lokalizacja

09 lis 2018, 18:00 – 21:00

Katowice, Szkoła Jogi Marii Puls, Krzywa12/5, 40-001 Katowice, Polska

O wydarzeniu

Zapraszamy do Katowic na jesienne, co-miesięczne piątkowe wieczory świadomej obecności w sercu, w ruchu i w tańcu, przy muzyce i czasem bez niej. Nieważne jak się poruszasz ani jak wyglądasz, i czy masz doświadczenie. Bycie świadomie obecnym w ruchu nie ma żadnych właściwych kroków, ani też celu by do czegoś dojść lub kimś być. Jest natomiast darem dla siebie samego i dla siebie samej. Gdyż sprawia, że będąc lub/i poruszając się z własną energią w prawdzie swojej chwili i będąc z nią obecni, wracamy do swoich ciał i serc, uwalniamy napięcia, i łączymy się ze swoją wolną i prawdziwą naturą, z kreatywnością i intuicją.

….Nasze ciało jest wehikułem naszej prawdziwej Esencji. Zamieszkaj w swoim ciele, w jego ruchu tak totalnie, aż TY znikniesz, i pozostanie tylko to czym naprawdę Jesteś.

Ten wieczór jest otwarty dla początkujących jak i dla wszystkich już praktykujących obecność i świadomy ruch. W programie dużo praktyki obecności w ruchu jak i mini sesje obecności w pozycji siedzącej lub leżącej.

Owoce praktyki obecności w sercu i w ruchu to m.in wzrastające połączenie z wewnętrzną mocą i głębokim spokojem, z uczuciem spełnienia i radości nieuzależnionymi od warunków zewnętrznych, z intuicją i kreatywnością. Otwarte serce, odprężone ciało, wzrastająca witalność, coraz częstsze doświadczanie swojego prawdziwego Ja w relacjach z innymi i ze światem.

Serdecznie zapraszamy na wewnętrzną przygodę ucieleśnienia!

Magdalena Janicka jest nauczycielką praktyki świadomej obecności, od wielu lat praktykuje obecność w sercu i w ruchu jako uwalniającą medytację i inspiruje do niej innych. Na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji przekazuje autorską formę praktyki obecności - Embodied Presence.

Współtwórczyni i trenerka Integrującej Obecności, wraz z Colinem Sissonem współautorka wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem, trenerka Integracji Oddechem. Artystka tworząca w swoim studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna oraz wydawca.

Oferuje autorskie warsztaty inspirujące do wewnętrznego przebudzenia oraz sesje indywidualne praktyki świadomej obecności (bezpośrednie spotkanie lub skajp).

Więcej info na www.magdalenajanicka.com oraz www.facebook.com/obecnoscwsercuiwruchu/

Daty

1) 21 września godz. 18:00-20:30

2) 12 października, godz: 18:00-21:00

3) 9 listopada, godz. 18:00-21:00

4) 7 grudnia, godz 18:00-21:00

Cena: 50 zł

Miejsce: Katowice, Surja Joga Szkoła Jogi Marii Puls, ul. Krzywa 12/5

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejnośc zgłoszeń!

Kontakt i zapisy:

Maria Puls:

tel.504 714 344, email: mariabarbarapuls@gmail.com.

Praktyczne przygotowanie: ubierz się „na cebulkę” - czyli kilka warstw ubrania wygodnego do ruchu, weź ze sobą dużo wody.

Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page