top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

  • Facebook

czw., 17 paź

|

Jaworowy Dom

PIENIĄDZE, MOJA MOC I JA - Spotkanie z Cieniem

Spotkanie z Cieniem Zaawansowany warsztat praktyki obecności i świadomego oddechu

PIENIĄDZE, MOJA MOC I JA - Spotkanie z Cieniem
PIENIĄDZE, MOJA MOC I JA - Spotkanie z Cieniem

Czas i lokalizacja

17 paź 2019, 10:00 – 20 paź 2019, 13:00

Jaworowy Dom, Jawor 12a, 56-330 Jawor, Polska

O wydarzeniu

Stały lub częsty brak pieniędzy, szybko rozchodzące się pieniądze, nasze obawy, że nie będziemy mieć ich wystarczająco dużo i wynikający z tego brak poczucia bezpieczeństwa oraz niepewność, dotykają wielu z nas w trakcie naszego życia.

Dla tych z nas, dla których pieniądze nie są problemem, inne wartości są ich ekwiwalentem dającym nam bezpieczeństwo i poczucie mocy, jak np: nasze kompetencje, wiedza, status, bezpieczeństwo płynące z bycia kochanym, szacunek innych - łącząc nas często z uczuciem niepewności: Czy sobie poradzę? Czy przeżyję? Czy będę bezpieczny/a?

Jeśli doświadczasz choćby tylko niektórych wymienionych wyżej przykładów, prawdopodobnie w tych obszarach nie Ty, ale Twój cień jest u sterów Twojego życia.

Co jest Twoją walutą w życiu dającą Ci poczucie pewności, dobrostanu, mocy, bezpieczeństwa w życiu i wolność samorealizacji?

Co daje Ci energię i moc rozwijania swoich skrzydeł i realizowania marzeń, celów a co je powstrzymuje i podcina?

Jakie lęki blokują Cię w Twoim życiu przed przyjmowaniem, tak byś mógł/mogła doświadczać obfitości i dobrostanu, oraz płynącego z nich poczucia pewności, bezpieczeństwa i wolności?

Jaką masz relację z pieniędzmi? - dla wielu z nas będących głównym środkiem zapewniającym nam wolność i moc realizacji siebie na planie fizycznym. Co tę relację zraniło w przeszłości?

Co odrzucasz w sobie, co gloryfikujesz a czego unikasz w powyższych obszarach?

Za każdym razem gdy spotykamy się świadomie w sobie z tym czego wolelibyśmy unikać, odzyskujemy swoją moc i energię życiową.

Zapraszamy Cię do transformującego spotkania ze swoim cieniem pieniędzy, dobrostanu i mocy. Podczas warsztatu głęboko przyjrzymy się naszym lękom oraz nieświadomym zachowaniom. Obdarzymy je praktyką obecności, tak abyśmy mogli pełniej realizować siebie, swój potencjał, i zacząć doświadczać prawdziwego poczucia bezpieczeństwa i mocy wypływających z esencji naszej prawdziwej, wolnej Natury, i manifestować je na materialnym planie w odprężeniu i spokoju.

Naszym głównym narzędziem w tej katalizującej eksploracji będzie praktyka świadomej obecności w ciele, z tym co czujemy i praktyka świadomego oddechu (codzienne sesje Integrującej Obecności i Integracji Oddechem), świadomy ruch przy muzyce, i czasem bez niej. Sięgniemy też po kreatywne formy łączenia się z tym co w nas nieświadome, obejmując to co w sobie doświadczymy uwalniającej mocy praktyki świadomej obecności.

Zapraszamy Cię do głębokiej wewnętrznej przygody, która zbliży Cię do życia w pełni wolności!

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Metafizyk, weteran wojny w Wietnamie, twórca Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność – praktykę bycia obecnym, łączącą z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. www.colinsisson.com

Książki Colina (Wyd. Medium): Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa, Tajemnica Dwunastu Kamieni.

Magdalena Janicka jest współtwórczynią Integrującej Obecności, wraz z Colinem Sissonem współautorka wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem. Od wielu lat praktykuje obecność w sercu i w ruchu jako uwalniającą medytację i inspiruje do niej innych. Na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji przekazuje autorską formę praktyki obecności i świadomego życia - Embodied Presence. Oferuje autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne. Tworzy w swoim art studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. www.magdalenajanicka.com

Info organizacyjne

Początek: 17 października 2019, czwartek godz. 10:00

Można już przyjeżdżać 16go w środę wieczorem.

Zakończenie: 20 października 2019, niedziela, godz. 13:00.

Miejsce: Jawor po Miliczem (pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem)

Cena warsztatu:


790 zł - jeśli zadatek 300 zł wpłynie do 17 września 2019


890 zł - jeśli zadatek 300 zł wpłynie po 17 września 2019.

Kosz pełnego wyżywienia i noclegów (kuchnia wegetariańska): 395 zł - 515 zł od osoby, w zależności od standardu pokoju.

Liczba miejsc ograniczona, miejsce rezerwuje wpłacony zadatek. Na 10 dni przed warsztatem zadatek nie ulega zwrotowi. Warsztat jest tłumaczony na język polski.

Kontakt: Magdalena, info@magdalenajanicka.com, 691 674 123

Jako przygotowanie do warsztatu rekomendujemy odbycie min. kilku sesji indywidualnych IO z kwalifikowanym praktykiem IO (ich lista na stronie Colina, Sesje mogą odbywać się także poprzez skajpa) oraz przeczytanie książki Colina Wewnętrzne Przebudzenie.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page