top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

  • Facebook

czw., 31 mar

|

ONLINE

MOC OBECNOŚCI

Intensywny Trening Integrującej Obecności z elementami Integracji Oddechem - poziom Practitioner LIVE ONLINE

MOC OBECNOŚCI
MOC OBECNOŚCI

Czas i lokalizacja

31 mar 2022, 08:30 CEST – 10 kwi 2022, 12:00 CEST

ONLINE

O wydarzeniu

Statki w porcie są bezpieczne, lecz stanie w porcie nie jest

ich przeznaczeniem. John Shedd

Trening Integrującej Obecności z elementami Integracji Oddechem - poziom Practitioner, to głęboka podróż do wewnętrznego źródła mocy i miłości, dla wszystkich którzy chcą realizować swój pełen potencjał i swoją prawdziwą, wolną Naturę. Jest on również dla tych, którzy pragną stać się praktykami IO i udzielać sesji indywidualnych. Trening ten oferuje podstawowe szkolenie przygotowujące do bycia profesjonalnym praktykiem IO.

Praktyka Integrującej Obecności ze swoim oddechem, ciałem, myślami, emocjami i zachowaniami integruje nasze wnętrze, odblokowuje naturalny oddech, uwalnia stres z ciała i psychiki, budzi naturalną radość życia i kreatywność. Aby ją praktykować nie musimy wierzyć w jakąkolwiek filozofię. W wyniku jej praktyki, zaczynamy żyć z miejsca wewnętrznego centrum, doświadczając wewnętrznej wolności i miłości. Uruchamia się wówczas nasz wewnętrzny kompas – Intuicja, która prowadzi nas do najlepszych dla nas wyborów i decyzji, wykraczających poza uprzednio mechanicznie powtarzane reakcje, nawyki i zachowania.

Zapraszamy na osiem transformujących dni na których m.in.

  • Otrzymasz profesjonalne szkolenie w prowadzeniu indywidualnych sesji Integracji Oddechem i Integrującej Obecności.
  • Pogłębisz swoją praktykę obecności w ciele, jak być świadomie obecnym ze swoim stresem i reakcjami emocjonalnymi, i jak je uwalniać.
  • Nauczysz się jak nie oddawać swojej mocy sytuacjom zewnętrznym i jak w zamian odnaleźć ją w sobie.
  • Zbadasz swój główny nieświadomy ograniczający mit życiowy i nauczysz się go uwalniać poprzez praktykę świadomej obecności.
  • Pogłębisz połączenie z kreatywnością i intuicją, i wiele więcej!

Magdalena Janicka - Magdalena jest współtwórczynią Integrującej Obecności, twórczynią Embodied Presence, posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu i mentoringu praktyków Integrującej Obecności w procesie certyfikacji i w superwizji. Od wielu lat praktykuje obecność w ciele, w sercu, w świadomym ruchu i inspiruje do niej innych oferując sesje indywidualne, autorskie warsztaty, a także współprowadząc wraz z Colinem P. Sissonem treningi dla praktyków IO oraz współtworząc z nim wieloletnią serię zaawansowanych warsztatów Spotkania z Cieniem. Artystka tworząca w swoim studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. www.magdalenajanicka.com

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Metafizyk, weteran wojny w Wietnamie, twórca Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność – praktykę bycia obecnym, łącząca z wewnętrznym źródłem harmonii i wolności. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. www.colinsisson.com

Książki Colina (Wyd. Medium): Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa, Tajemnica Dwunastu Kamieni.

Colina i Magdalenę łączy 20 letnia twórcza współpraca,

której transformujących owoców doświadczyło wielu ludzi w Polsce i zagranicą.

Przygotowanie

Aby wziąć udział w tym treningu nie jest potrzebny udział we wprowadzającym warsztacie weekendowym IO Krok 1, natomiast rekomendowane jest przeczytanie książki Colina: The Truth of Your Moment (jej polskie wydanie planowane jest w tym roku), Wewnętrzne Przebudzenie lub Tajemnica 12 Kamieni, oraz odbycie pełnego cyklu 10 sesji indywidualnych IO z certyfikowanym praktykiem IO (ich lista na stronie Magdaleny w zakladce "Moc Obecności").

Odbycie pełnego cyklu 10 cotygodniowych sesji bardzo dobrze przygotowuje Cię do udziału w treningu i zapewnia, że skorzystasz z niego na wielu poziomach. Dlatego serdecznie zachęcamy do dania sobie pełnego doświadczenia indywidualnych sesji. Szczególnie jest to rekomendowane, jeśli planujesz być certyfikowanym praktykiem IO udzielającym w przyszłości sesji innym.

Trening będzie się odbywał online na Zoomie. Posiadanie konta na Zoomie umożliwiającego udział w treningu online jest bezpłatne. W tej wyjątkowej formule online, trening będzie zawierał m.in wykłady, procesy, ćwiczenia i praktykę solo, w parach i w podgrupach, oraz sesje IO online.

Podane godziny dotyczą czasu CET (Central European Time).

MODUŁ 1: Początek: czwartek 31 marca 2022, godz. 8:30 rano Zakończenie: niedziela 3 kwietnia 2022, godz. 18:30

MODUŁ 2:

Początek: czwartek 7 kwietnia 2022, godz. 8:30 rano Zakończenie: niedziela 10 kwietnia 2022, godz. 12:00.

PLAN KAŻDEGO DNIA (z wyjątkiem niedzieli 10 kwietnia): godz. 8:30 - 12 blok poranny godz 12-13:30 przerwa na lunch godz. 13:30 - 18:30 blok popołudniowy

Zapewnij aby na czas zajęć mieć prywatną, spokojną przestrzeń na swój trening, praktykę, proces i Bycie, i zadbaj codziennie o swoją przestrzeń po zajęciach (integrowanie danego dnia, odpoczynek). Zachęcamy do zorganizowania sobie przestrzeni na czas treningu w formie odosobnienia jak wyjazd w naturę z dobrym połączeniem internetowym.

Cena treningu dla osób mieszkających w Polsce:

1590 zł - jeśli zadatek 450 zł wpłynie do 28 lutego 2022 

1840 zł - jeśli zadatek 450 zł wpłynie po 28 lutym 2022

Cena regularna:

430 Euro - jeśli zadatek 150 Euro wpłynie do 28 lutego 2022 490 Euro - jeśli zadatek 150 Euro wpłynie po 28 lutym 2022

Miejsce rezerwuje wpłacony zadatek. Od 2 tygodni przed treningiem zadatek jest bezzwrotny.

Rabaty:

50 % rabatu od ceny treningu dla osób powtarzających trening, ale nie będących praktykami certyfikowanymi IO. 70% rabatu od ceny treningu dla praktyków certyfikowanych, którzy już raz wzięli udział w tym Treningu.

Trening prowadzony jest w jęz. angielskim z tłumaczeniem na język polski, oraz w jęz. polskim z tłumaczeniem na jęz. angielski.

Info i rezerwacje:

Magdalena, info@magdalenajanicka.com, 691 674 123

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page