top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

  • Facebook

czw., 15 paź

|

Trening online na żywo

MOC OBECNOŚCI

Intensywny Trening Integrującej Obecności i Integracji Oddechem poziome Practitioner Krok 2

MOC OBECNOŚCI
MOC OBECNOŚCI

Czas i lokalizacja

15 paź 2020, 20:30 – 25 paź 2020, 00:00

Trening online na żywo

O wydarzeniu

Statki w porcie są bezpieczne, lecz stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem. John Shedd

Trening Integrującej Obecności i Integracji Oddechem - poziom Practitioner, to głęboka podróż do wewnętrznego źródła mocy i miłości, dla wszystkich którzy chcą realizować swój pełen potencjał i swoją prawdziwą, wolną Naturę. Jest on również dla tych, którzy pragną stać się praktykami IO i udzielać sesji indywidualnych. Trening ten oferuje podstawowe szkolenie przygotowujące do bycia profesjonalnym praktykiem IO.

Praktyka Integrującej Obecności i Integracji oddechem w swoim ciele, z myślami, emocjami i zachowaniami integruje nasze wnętrze, odblokowuje naturalny oddech, uwalnia stres z ciała i psychiki, budzi naturalną radość życia i kreatywność. Aby ją praktykować nie musimy wierzyć w jakąkolwiek filozofię. W wyniku jej praktyki, zaczynamy żyć z miejsca wewnętrznego centrum, doświadczając wewnętrznej wolności i miłości. Uruchamia się wówczas nasz wewnętrzny kompas – Intuicja, która prowadzi nas do najlepszych dla nas wyborów i decyzji, wykraczających poza uprzednio mechanicznie powtarzane reakcje, nawyki i zachowania.

Zapraszamy na osiem transformujących dni na których m.in.

- Otrzymasz profesjonalne szkolenie w prowadzeniu indywidualnych sesji Integracji Oddechem i Integrującej Obecności.

- Pogłębisz swoją praktykę obecności w ciele, jak być świadomie obecnym ze swoim stresem i reakcjami emocjonalnymi, i jak je uwalniać.

- Nauczysz się jak nie oddawać swojej mocy sytuacjom zewnętrznym i jak w zamian odnaleźć ją w sobie.

- Zbadasz swój główny nieświadomy ograniczający mit życiowy i nauczysz się go uwalniać poprzez praktykę świadomej obecności.

- Pogłębisz połączenie z kreatywnością i intuicją, i wiele więcej!

Trening ten jest nieodłączną częścią zaawansowanego stażu na certyfikowanego praktyka IO, który możesz odbyć po zakończeniu tego treningu.

“Nigdy nie zrozumiemy rzeczywistości gdy będziemy próbowali siebie zmienić w "lepszą" osobę. Ponieważ robiąc to nie akceptujemy tego "co jest"!  Żyjemy w iluzji i próbujemy zmienić siebie w lepszą iluzję. Wkraczamy w rzeczywistość gdy jesteśmy obecni z prawdą naszej chwili. To przebudza nasze prawdziwe ja i świadomość, że w naszym wnętrzu już jesteśmy tą lepszą osobą." Colin P. Sisson

Serdecznie zapraszamy!

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Metafizyk, weteran wojny w Wietnamie, twórca Integracji Oddechem, współtwórca Integrującej Obecności. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swoich zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia. www.colinsisson.com

Książki Colina (Wyd. Medium): Wewnętrzne Przebudzenie, Podróż w Głąb Siebie, Twoje Prawo do Bogactwa, Tajemnica Dwunastu Kamieni.

Magdalena Janicka współtwórczynią Integrującej Obecności, twórczynią Embodied Presence, posiada wieloletnie doświadczenie w szkoleniu i mentoringu praktyków Integrującej Obecności i Integracji Oddechem w procesie certyfikacji i w superwizji. Od wielu lat praktykuje obecność w ciele, w sercu, w świadomym ruchu i inspiruje do niej innych oferując sesje indywidualne, autorskie warsztaty, a także współprowadząc wraz z Colinem P. Sissonem treningi dla praktyków IO oraz współtworząc z nim wieloletnią serię zaawansowanych warsztatów Spotkania z Cieniem. Artystka tworząca w swoim studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. www.magdalenajanicka.com

Info organizacyjne:

Aby wziąć udział w tym treningu nie jest potrzebny udział we wprowadzającym warsztacie weekendowym IO Krok 1, natomiast rekomendowane jest przeczytanie książki Colina Wewnętrzne Przebudzenie lub Tajemnica 12 Kamieni, oraz odbycie pełnego cyklu 9-10 sesji indywidualnych IO z kwalifikowanym praktykiem IO (ich lista na stronie Colina i Magdaleny).

Jeśli zrobienie pełnego cyklu sesji nie będzie dla Ciebie możliwe przed treningiem, wymagane jest odbycie minimum 3 sesji indywidualnycj IO, po treningu możesz dokończyć cały cykl.

Odbycie pełnego cyklu 9-10 cotygodniowych sesji bardzo dobrze przygotowuje Cię do udziału w treningu i zapewnia, że skorzystasz z niego na wielu poziomach. Dlatego serdecznie zachęcamy do dania sobie pełnego doświadczenia indywidualnych sesji.

Trening będzie się odbywał online na Zoomie. Posiadanie konta na Zoomie umożliwiającego udział w treningu online jest bezpłatne.  W tej wyjątkowej formule online, trening będzie zawierał m.in wykłady, procesy, ćwiczenia w parach i w podgrupach, oraz sesje online.

MODUŁ 1:

Początek: czwartek 15 października 2020, godz. 8:30 rano

Zakończenie: niedziela 18  października 2020, godz. 17:30

MODUŁ 2:

Początek: czwartek 22 października 2020, godz. 8:30 rano

Zakończenie: niedziela 25 października 2020, godz. 12:00.

PLAN KAŻDEGO DNIA (z wyjątkiem niedzieli 25 października):

(podane godziny odnoszą się do czasu w Polsce)

godz. 8:30 - 12: blok poranny

godz 12-13:30 przerwa na lunch,

godz. 13:30 - 17:30 blok popołudniowy .

Zapewnij aby na czas zajęć mieć prywatną, spokojną przestrzeń na swój trening, proces i Bycie, i zadbaj codziennie o swoją przestrzeń po zajęciach (integrowanie danego dnia, odpoczynek).

UWAGA! Rok 2020 jest dla wielu z nas wyzwaniem finansowym, dlatego w tym roku wyjątkowo, oferujemy na ten trening niższą cenę!

Cena treningu (za 2 moduły) dla osób mieszkających w Polsce:

1490 zł - jeśli zadatek 450 zł wpłynie do 10 września 2020

1740 zł - jeśli zadatek 450 zł wpłynie po 10 września 2020

Cena (2 moduły) dla osób mieszkających zagranicą:

410 Euro - jeśli zadatek 100 Euro wpłynie do 10 września 2020

460 Euro - jeśli zadatek 100 Euro wpłynie po 10 września 2020

Miejsce rezerwuje wpłacony zadatek. Od 3 tygodni przed treningiem zadatek jest bezzwrotny.

Rabaty: 50 % rabatu od ceny treningu dla osób powtarzających trening, ale nie będących praktykami certyfikowanymi IO.

70% rabatu od ceny treningu dla praktyków certyfikowanych, którzy już raz wzięli udział w Kroku 3.

Trening prowadzony jest w jęz. angielskim z tłumaczeniem  na język polski, oraz w jęz. polskim z tłumaczeniem na jęz. angielski.

Info: Magdalena, info@magdalenajanicka.com, 691 674 123

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page