top of page

moc świadomej obecności

                z magdaleną janicką

  • Facebook

sob., 27 paź

|

Bajkowa Zagroda pod Warszawą

MIŁOŚĆ i LĘK - Spotkanie z Cieniem

Zaawansowany warsztat świadomej obecności Prowadzą Magdalena Janicka i Colin P. Sisson

MIŁOŚĆ i LĘK - Spotkanie z Cieniem
MIŁOŚĆ i LĘK - Spotkanie z Cieniem

Czas i lokalizacja

27 paź 2018, 10:00 – 30 paź 2018, 01:00

Bajkowa Zagroda pod Warszawą, Zalesie 13, 05-250 Łąki, Polska

O wydarzeniu

- Co robimy aby czuć się kochanym/ą?

- Jakich nieświadomych strategii używamy aby nie czuć lęku w życiu i nie spotykać się z tym czego się boimy?

- Jak poszukiwanie miłości i bezpieczeństwa na zewnątrz nas, ogranicza doświadczanie naszej prawdziwej i wolnej natury oraz autentycznych relacji z innymi i ze światem?

Spotkaj się ze swoim Cieniem miłości i lęku,

i odkryj w sobie źródło prawdziwej miłości, mocy i wolności.

Zapraszamy na kolejną edycję zaawansowanego warsztatu świadomej obecności Spotkanie z Cieniem, prowadzonego w Polsce przez Magdalenę i Colina od ponad 10 lat.

Tym razem zanurzymy się w praktykę obecności i świadomego oddechu spotykając się z Cieniem naszego pragnienia miłości i bezpieczeństwa. Wprowadzimy nasze ciała w uwalniający ruch, zbadamy maski, które nieświadomie zakładamy w swoim życiu aby być kochanym i bezpiecznym, odkryjemy źródło naszych zachowań, obdarzając siebie przez kilka dni uwalniającą praktyką mocy obecności.

Colin P. Sisson jest charyzmatycznym nauczycielem świadomego życia z Nowej Zelandii, znanym polskiemu czytelnikowi autorem bestsellerów inspirujących do wewnętrznego przebudzenia. Jest twórcą Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność. Colin znany jest z poczucia humoru, wielkiej prostoty i mocy przekazu, oraz ze szczególnej atmosfery jaką wprowadza na swych zajęciach. Jego doświadczenie, intuicja oraz zdolność do współodczuwania inspiruje ludzi na całym świecie do bardziej świadomego i twórczego życia.

Więcej na www.colinsisson.com

Magdalena Janicka jest nauczycielką praktyki świadomej obecności, od wielu lat praktykuje obecność w sercu i w ruchu jako uwalniającą medytację i inspiruje do niej innych. Na bazie wieloletnich doświadczeń i eksploracji przekazuje autorską formę praktyki obecności - Embodied Presence.

Współtwórczyni i trenerka Integrującej Obecności, wraz z Colinem P. Sissonem współautorka wieloletniej serii warsztatów Spotkania z Cieniem, trenerka Integracji Oddechem. Kreatorka tworząca w swoim studio White Feather Productions. Astrolog ewolucyjna. Wydawca.

Więcej na www.magdalenajanicka.com

Colin i Magdalena od wielu lat współpracują ze sobą i współtworzą treningi i warsztaty. Seria zaawansowanych warsztatów Spotkania z Cieniem to jeden z owoców ich twórczej współpracy w którym na przestrzeni ponad 10 lat wzieło udział wiele osób.

Zapraszamy!

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie przygotowanie może Ci się przydać przed udziałem w tym warsztacie - skontaktuj się z Magdaleną (info@magdalenajanicka.com, 691 674 123)

Data: 27-30.10.2018

Początek: sobota 27.10 o godz. 10tej. Zakończenie wtorek 30.10 o godz. 13tej.

Można już przyjeżdzać wieczorem w piątek 26 października.

Miejsce: Bajkowa Zagroda, Łąki pod Warszawą, www.bajkowazagroda.pl

Warsztat jest prowadzony w jęz. polskim i angielskim, z tłumaczeniem.

Cena warsztatu:

690 zł jeśli zadatek 200 zł zostanie wpłacony do 7 października 2018

790 zł jeśli zadatek 200 zł zostanie wpłacony po 7 października 2018

Po 20 października zadatek jest bezzwrotny.

Oraz koszt wyżywienia wegeteriańskiego i noclegów od soboty do wtorku: 500 zł pokój z łazienką, 440 zł pokój bez łazienki (łazienka na korytarzu).

Wpłacony zadatek rezerwuje miejsce, liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt: Magdalena, 691 674 123, info@magdalenajanicka.com

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page